بهبود رتبه الکسا

مشاوران ما آماده ارائه راه کار های تبلیغاتی در فضای مجازی به شما هستند.

  • 0 تومان

.

.

چرا باید رتبه الکسای سایتمان را کاهش دهیم ؟

بیش از ۱۵۰۰۰ ایرانی روزانه رتبه الکسا را بررسی می کنند و این موضوع باعث می شود تا مدیران سایت ها رتبه الکسا را بسیار پر اهمیت بدانند. رتبه خوب به یک سایت اعتبار می دهد و موجب می شود کاربران حرفه ای تری از آن سایت استفاده کنند.

.

 

http://seo-top.ir

قدم اول :  نصب تولبار الکسا

برای نصب تولبار الکسا در مرورگر خود می بایستی به روی لینک فوق کلیک کنید و مراحل نصب را تا انتها انجام دهید. پس از اتمام مراحل یک آیکون کوچک به مرورگرتان اضافه می گردد که با کلیک به روی آن رتبه سایت مذکور را به شما اعلام می کند. لازم به ذکر است اگر تولبار الکسا داشته باشید رتبه سایتتان بهتر می گردد.

.

قدم دوم : تشویق کاربران سایتتان برای نصب تولبار

کاربران سایتتان را تشویق کنید تا تولبار الکسا نصب کنند. همانطور که می دانید هر شمارش با تولبار در الکسا ۹ برابر شمارش می شود پس اگر کاربران بیشتری با تولبار وارد سایتتان بشوند رتبه شما به شدت کاهش پیدا می کند.

.

قدم سوم : خرید بازدید

بازدید های عادی و پاپ آپ می توانند دو گزینه ارزان و مناسب برای کاهش رتبه الکسا باشند. اما پاپ آپ و بازدید عادی برای Bounce Rate و یا Daily Time on Site  مناسب نباشند پس پیشنهاد می کنیم ترکیبی از پاپ آپ ، بازدید عادی و بازدید های تایمر دار داشته باشید. بازدید های عادی برای Daily Pageviews per Visitor مناسب هستند و تاثیر خوبی دارند و پاپ آپ کاهنده سریع رتبه به شمار می رود. البته ترکیبی از همه این بازدید ها رتبه شما را دگرگون می کند.

.

قدم چهارم : هاست مناسب

بهتر است از هاست با کیفیت و پر مخاطب استفاده کنید تا سایتتان گنجایش بیشتری برای بازدید پیدا کند. بهترین گزینه هاست های ssd هستند که سرعت لود بالایی دارند. قطع شدن هاست می تواند برای شما خیلی مضر باشد و رتبه شما را خراب کند. پس از شرکت معتبری هاست تهیه کنید.

.

 

قدم پنجم : به دنبال کاربر واقعی باشید

بهتر است با خدمات و مطالب مفید کاربران واقعی سایتتان را افزایش دهید تا نیاز نباشد هزینه زیادی برای ماندگاری رتبه پرداخت کنید. سئو و بهبود رتبه در گوگل نیز می تواند برای افزایش واقعی کاربر سایتتان به شما کمک زیادی کند. سرویس لینک بیلدینگ برای بهبود رتبه در گوگل نیز می تواند بسیار مفید باشد.

 

سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

برای بهبود رتبه الکسا کلیک کنید

miami-seo-company-300x225