بیلبورد تبلیغاتی

در وهله اول ساخت و سفارش بیلبورد تبلیغاتی با صرف هزینه زیاد به نظر می‌رسد که باعث می‌شود خیلی از همشهریان اصفهانی این نوع تبلیغات را نادیده بگیرند. در صورتی که اگر به سود و نتیجه حاصل از بیلبورد تبلیغاتی در خیابان ها و معابر سطح شهر اصفهان توجه کنیم این نوع تبلیغ از جایگاه خاصی برخوردار است. ما به بهترین شکل بیلبورد اختصاصی و جذابی را برای محصولات و خدمات شما طراحی خواهیم کرد و با مشاوره و راهنمایی نصب آن در بهترین مکان مناسب آگهی شما در اصفهان ، بیلبورد تبلیغاتی شما را در معرض دید مردم اصفهان قرار می‌دهیم و مخاطب تان را به وجد می آوریم.

بیلبورد تبلیغاتی (تبلیغات سنتی) یا تبلیغات اینترنتی (تبلیغات مدرن)؟

 

همیشه این سوال برای صاحبین کسب کار پیش می آید تبلیغات سنتی یا تبلیغات مدرن برای بهتر دیده شدن و فروش در کسب کارشون کدام را انتخاب کنن؟

مشتریان ما همیشه این سوال دققه شان بوده که کدام را انتخاب و هزینه کنن یا برخی مشتریان کلا با بیلبورد های تبلیغاتی مخالفت می کنن و می گویند این نوع تبلیغات سنتی و قدیمی شده دیگه جواب نی دهد فقط تبلیغات اینترنتی مفید است.

جواب ما به عنوان مجری تبلیغات اینترنتی برای این سوال همیشه این بوده بیلبورد تبلیغاتی به همراه تبلیغات مدرن هر دو با هم مکمل هم هستن هم دیگر رو پوشش می دهند بیلبورد میتواند سایت را به انبوه از مخاطبان معرفی کند و باعث بازدید و دیده شدن بیشتر سایت شود بازدید کننده سایت به سئو سایت کمک میکند روند برندینگ، فروش اینترنتی، سئو سازی سایت، و… کمک ویژه ای کند.

میتوینم به مزایایی هر دو نوع تبلیغات بپردازم و دلیل اینکه مکمل هم هستن را دقیق تر بررسی کنیم.

 

مزایایی بیلبود تبلیغاتی:

 

1- بیلبورد تبلیغاتی در طول شبانه روز مخاطبان هزارن یا میلیونی دارد.

2- بیلبورد تبلیغاتی به الجبار به دید مخاطبان می آید.

3- بیلبورد تبلیغاتی باعث اعتماد سازی بین مخاطبان می شود.

4- تاثیر گذاری بالا

5- عدم مزاحمت

مزایایی سایت:

 

1- دسترسی شبانه روزی برای ورود به سایت

2- معرفی خدمات یا محصولات

3- مشتریان هدفمند

4- اعتبار و اعتماد سازی

5- فروش و جذب مشتری از سراسر کشور و جهان

6- تبلیغات گسترده